Trenger dere en brakkerigg, prosjektcamp eller et komplett anleggshotell?

4Service kan ta ansvar for hele prosessen – fra behovskartlegging og tomtesøk til etablering, forpleining, daglig drift og til slutt; demobilisering. Dere kan bruke oss som totalleverandør eller velge de delene av leveransen prosjektet trenger.

Hva er en brakkerigg

Det er et bygg som er satt sammen av moduler og som er fullt utstyrt med vann og kloakk, og strøm og varme. En brakkerigg kan settes sammen av forskjellige moduler til forskjellige formål. Disse er gjerne soverom, kjøkken med kantine, kontorer, og velferdsrom som treningslokaler og tv-rom.

Vi leverer alt fra a til å

Fortell oss hvor mange dere skal være, hvor og hvor lenge dere trenger innkvartering, så bygger vi et prosjekthotell for deg.

Eksempler på oppgaver vi fikser:

Tomtesøk

Vi finner en tomt i nærheten av ditt prosjekt.

Søknader til myndigheter

Vi har lang erfaring i å håndtere all nødvendig dokumentasjon for å kunne sette opp et prosjekthotell.

Leveranse av brakkerigger

Vi leverer det antall som er nødvendig for ditt prosjekt. Vi kan levere boligrigger, formannshybler, kontorrigger og selvfølgelig kantine- og resepsjonsbygg.

Opparbeiding av uteområder

Vi ordner asfaltering, belysning og parkeringsplasser. Vi ordner også billadere ved behov.

Vann/El og kloakk og internett

Vi bestiller og overser at alt kommer på plass i tide.

Wifi

Wifi leveres til alle rom.

Velferdstilbud

Vi kan levere containere med velferdsutstyr til leie, treningsrom, faste installasjoner ute som for eksempel boule-baner.

Shuttlebuss

Vi gjør avtaler og organiserer gjennomføringen.

Drift av prosjekthotellet

Vår Camp Service holder et høyt nivå og vårt mål er at både gjester og oppdragsgiver skal være fornøyd. Lenke til Camp Service.

Spørsmål? Ta kontakt!

Bilde av mann i dress som smiler

Odd André Svarstad

Salgssjef Accommodation